Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Smoryń – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

80 000 zł5 258 m² 15,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o wyjątkowo korzystnych parametrach w pięknej okolicy Smoryń, gm. Frampol Położenie i okolica: działka położona w spokojnej i kameralnej miejscowości, ok. 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Turobin

Turobin(Smoryń + 18 km)

1 100 000 zł35 700 m² 30,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zalety Istniał tam wyciąg narciarski Schronisko do odbudowy Cena do rozsądnej negocjacji. Położenie Miejscowość Zagrody media W sąsiedztwie, dodatkowe informacje Działka o pow. 35 700 mkw /.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł413 m² 309,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę Twojego wymarzonego domu w spokojnym zakątku miasta ul. Asnyka, m. Biłgoraj Położenie i okolica: działka położona jest w cichej i spokojnej części Biłgoraja,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Kosobudy

Kosobudy(Smoryń + 15 km)

399 000 zł13 600 m² 29,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka znajduje się w bardzo atrakcyjnej i spokojnej okolicy, jednocześnie z szybkim dostępem do miasta. Usytuowana jest blisko lokalnej drogi asfaltowej, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Gromada

Gromada(Smoryń + 13 km)

169 000 zł2 689 m² 62,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 2689 mkw Gromada, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: działka zlokalizowana tuż przy granicy miasta, w drugiej linii zabudowy miejscowości Gromada, bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 918 m² 181,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość W obniżonej cenie! Atrakcyjna działka o pow. 1918 m 2 blisko centrum miasta zabudowana drewnianym domem mieszkalnym Biłgoraj, ul. Moniuszki 89 Położenie i okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 177 m² 92,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

5 minut drogi do miasta! Działka budowlana o pow. 1177 mkw na przedmieściach Biłgoraja Kolonia Sól, gmina Biłgoraj Atrakcyjna lokalizacja: korzystne położenie zapewniające komfort mieszkania na.